Sach ® Saç Kaynak Merkezi

Saç-Kaynak

Saç kaynağına farklı bakış açısı ile uygulamış olduğu saç kaynaklarını birer sanat eserine dönüştürerek ticari bir uygulama olmaktan çıkarmıştır.

SACH Saç Kaynak Merkezi uzmanları Saç kaynağı yaparken saç kaynak yapılacak olan kişinin yüz şekli, saç yapısı ve kullanılacak saç kaynak ürünlerinin seçimini özenle gerçekleştirmektedir. Saç kaynak uygulaması kopyala yapıştır sistemde değiş kişiye özel bir uygulama olmalıdır. Her kadının yüz şekli, saç yapısı ince telli, kalın telli, dalgalı, düz, kıvırcık olabilir eğer bu ayrıntılara dikkat edilmez ise sıradan saç kaynak uygulamaları kaçınılmazdır.

1. Kaliteli en iyi saç kaynak uygulaması kişinin saçına uygun seçilmiş ham saç ve doğru miktarda takılmış saç kaynak âdeti ile sağlanmış olur. Saç kaynaklarını yaparken kullanılan boncuk, keratin, halka, mikro bant ne kadar kaliteli olursa çıkan sonuç o kadar uzun süre kalıcı ve sağlıklı olur.

Saç-Kaynak

Saç Kaynaklarında Saçlarınıza uygulanacak malzemelerin ucuz sıradan malzemelerden oluşmadığına emin olun. Sach ® Kaynak Merkezi olarak ürünlerimiz birinci sınıf saç kaynak malzemelerinden kendimiz ithal etmekteyiz. Saç çok fazla ya da çok az yapılan saç kaynakları estetik bir görünüm sergilemeyecektir.

Doğru saç kaynağı uygulaması saç kaynak eğitimi almış profesyonel bir saç kaynak uzmanı tarafından yapılmalıdır. Geri dönüşü olmayan yanlış yapılmış saç kaynakları ile saçlarınız karışabilir ve kestirmek zorunda kalabilirsiniz.