Mikro Saç Kaynak uygulamalaması saç kaynakları içerisinde en rahat kullanımı olan, en sağlıklı ve kullanışlı çok kısa saçlara dahi uygulanabilen en iyi kaynak yöçntemidir. Elbette doğru saç kaynak merkezinde sertifikalı uzmanlar tarafından yapıldığı takdirde.

Mikro saç kaynak uygulamaları kendi içinde 3 farklı gruba ayrılır;

  • Mikro Kapsül Saç Kaynak
  • Mikro Bant Saç Kaynak
  • Mikro Kaynak Extend Magic

Dünyadaki en son sistem saç kaynağı Nanofilament ® Saç Kaynağıdır. Nanofilamet ® sistem saçlarda kürdan ucundan daha ince bir şekilde uygulanmakta olan saçta kesinlikle belli olmayan nano teklnoloji kullanılarak hazırlanmış olan çok özel yapıştırıcısı sayesinde 3 – 4 ay boyunca rahat bir kullnaım sağlar.

Mikro kapsül saç kaynak kürdan inceliğinde uygulanan ve her tür saça uygun saçta kesinlikle görünmeyen en çok tercih edilen kaynak sistemidir.

Extend Magic Mikro Saç Kaynağı ve Nanofilament ® Kaynak saçlar özellikle çok zayıf ve ince telli saçlarda ve saç gürleştirme hacim kazandırma, uzatmak amacı ile bay ve bayanların saçları için uygundur.

Extend Magic Mikro Saç Kaynak her bir saç tutamında kırk tel saç kaynağı ile dünyadaki en ince adını aldığı gibi mikro saç kaynak uygulaması yapmaya olanak tanıyan nano teknoloji ile yapılmış bir mikro saç kaynak makinesidir.

Extend Magic kaynak uygulaması özel bir kaynak eğitimi gerektiren çok özel bir uygulamadır. Extend Magic ve Nanofilament ® Türkiye resmi ithalatçısı Sach Saç Kaynak Merkezi resmi sayfasından Mikro Saç Kaynak hakkında 444 3 671 numaradan çağrı merkezimizi arayarak uzmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.