Mikro Kapsül Saç Kaynak

kısa-saça-kaynak

Mikro kapsül saç kaynak özellikle ince telli zayıf saçlarda tercih edilmesi gereken en iyi saç kaynak yöntemlerinden birisidir. Mikro Saç Kaynak uygulamaları içinde saçta çok ince daha anlaşılabilir bir benzetme ile sadece kürdan kalınlığında ek yerine sahip olan bir saç uzatma sitemi olan mikro kapsül saç kaynak saçların ön bölümlerinde bile yapılabilen özel bir saç kaynak yöntemidir.

Özellikle kısa saça sahip olan kişilerin saçlarınız uzatmak için tercih edebileceği saçlara zarar vermeyen sorunsuz bir saç kaynak yöntemidir. Mikro kapsül saç kaynak sadece 2mm hacme sahip olan transparan kapsüller ile saça özel tasarıma sahip uca sahip mikro kapsül saç kaynak makinesi ile yapılabilmektedir.

Mikro kapsül saç kaynak uygulaması esnasında kullnaılan transpran kapsüller saçta görünmediği için en kısa saçlarda bile rahatlıkla yapılabilmektedir. Mikro kapsül saç kaynak saçta 4 ata ila 7 ay arasında saçınızın uzama hızına bağlı rahatlıkla kullanılmaktadır.

En İyi Saç Kaynak Yöntemlerinden birisi olmaya aday mikro kapsül saç kaynak saçta kullanım esnasında boncuk kaynak ta olduğu gibi saç diplerinde belirgin ek yerleri olmadan saçta mikro ölçülerde saç kaynak yapmayı mümkün kılar.
Mikro Kapsül Saç Kaynak Hangi Tip Saçlar İçin Uygundur?

Mikro kapsül saç kaynak her türlü saçlarda kullanılmaktadır. Özellikle saçları ince telli zayıf saçlar için ideal olan bir saç kaynak yöntemi olarak tercih edilmelidir. Türkiye’de mikro kapsül saç kaynak uyguılaması Saç Kaynak Uzmanı Murat Kolukırık tarafından yapılmaktadır. Mikro kapsül adı altında yapılan saç kaynakları ile ile orjinal mikro saç kaynak arasında hiç bir benzerlik yoktur.