Boncuk Kaynak

Sach Saç Kaynak Merkezi İstanbul ‘da Saç Kaynak uzmanlarının en çok uygulamış olduğu saç kaynak çeşitlerinden birisi olan halka kaynak, halk arasındaki bilinen adı “BONCUK KAYNAK ” bütün dünyada en çok tercih edilen saç uzatma sistemlerindendir.
Boncuk Kaynak

Boncuk kaynağın bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi öncelikle pratik uygulanması ve saça hiç bir zarar vermeden çıkarılmasıdır.

Boncuklu kaynak uygulaması yapılırken dikkat edilmesi gereken elbette bir çok şey var. Boncuk kaynak yapılırken kullanılacak olan boncukların yada diğer ismiyle halkaların (Micro Rings Hair Extensions) 1. kalite içi silikonlu titanyum halkalar ile yapılmalıdır.

Peki boncuk kaynaklar diğer standart dışı halkalar ile yapılırsa saça zarar verirmi?

Evet kesinlikle , Boncuk kaynak uygulamasında eğer 2 adet halka kullanılıyorsa genelde içi düz sıradan alüminyum yada bakır madenden imal edilmiş halkalar kullanılarak yapılır. Bu halkaların fiyatları çok ucuz olduğu için tercih edilir. İçi düz halkalar ile yapılan boncuk kaynak uygulamalarında genelde müşterinin kaynak saçlarının aşşağıya kaydığı gözükür, bunu önlemek için eğitimsiz saç kaynak uygulayıcılarının kullanmış olduğu bir yöntemdir. Saç kaynaklarının kayarak çıkmasınıda çok engellemez sadece saçınıza daha fazla baskı yapar ve saçın ezilerek yıpranmasına neden olur. Biz Sach Saç Kaynak Merkezi olarak tavsiye etmiyoruz.
Bizi daha yakından takip etmek için ;
Facebook : https://www.facebook.com/SachSacKaynak
İnstagram : http://instagram.com/sackaynak#
Youtube : http://www.youtube.com/user/sackaynak/videos

Saç Kaynak Uzmanları

Berat Kolukırık & Murat Kolukırık